Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz, Kitapgiller 2017 yılı tarihinde internet üzerinde hizmet vermeye başlayan kitapgiller.com ticaret sitesi MERKEZ YAYINCILIK VE EĞİTİM LİMİTED ŞİRKETİ tarafından işletilmektedir. Kitapgiller ,
Türkiye'de internet üzerinden alış-veriş yapmak isteyen kişilerle güvenli bir şekilde buluşturmak ve aralarında gerçekleşecek ticarete aracılık etmek amacıyla hizmet vermektedir.
Bu amaç çerçevesinde Güvenli Ticaret Döngüsü sistemi oluşturulmuş ve böylece Kitapgiller'de alış-verişin en güvenli şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanmıştır.

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu

Bizim önceliğimiz, sizin mutluluğunuzdur. Ziyaretçilerimize ve üyelerimize Kitapgiller uzman ekibi güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

7 / 24 Destek

Merak ettiğiniz tüm sorularınıza robot olmayan, gerçek olan ve 7 / 24 çalışan yardımcınız müşteri hizmetleri her an yanınızdadır. Arkadaşlarımıza 0216 631 31 60 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Siparişinizin zamanında teslim edilmesini sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu yüzden güvenilir dağıtım sistemi ile çalışıyoruz.